hjblogo.png, 1,3MB


Specialista na vozy BMW E46, E60 a E90

bmwgs1.png, 117kB

Servis motocyklů

V této sekci naleznete stručné informace o servis, který jsme schopni poskytnout Vašemu motocyklu značky BMW.

Diagnostika

Disponujeme diagnostikou určenou pro automobily a motocykly BMW od roku výroby 1989. Dokážeme číst a mazat chybové kódy, číst provozní data, kódovat všechny jednotky ve vozidle, kódovat komfortní funkce, pečlivě prozkoušet všechny akční členy, ...

Čištění motocyklu

Vyčistíme exteriér i pomyslný interiér mokrou i suchou cestou, umyjeme a naleštíme motorku. Umíme opravit drobné škrábance, obnovit plasty. Vyčistíme fleky, dokážeme zajistit případné přešití sedaček... Stačí zavolat a domluvit se.

Moto-doplňky

Dokážeme zprostředkovat nákup moto-doplňků (ať už oblečení, nebo doplňky motorky) za výhodné ceny.

Navštivte nás

Oprava a pravidelný servis

Ať už se jedná jen o běžnou výměnu provozních kapalin, filtrů, nebo o generální opravu motoru. Máte jakýkoli problém s motorkou, slyšíte podezřelé zvuky, něco Vám nejde.. Zavolejte nám, poradíme Vám po telefonu a dostaneme-li se k nutnosti navštívit náš servis, vše s Vámi pečlivě skonzultujeme a nabídneme všechny možná řešení.

Předprodejní servis, STK

Chystáte-li se prodat svého mazlíka či s ním projít STK, určitě chcete ať je nový majitel/technik STK spokojený. A nejlépe uděláte, dáte-li nám motocykl k tzv. předprodejnímu servisu a předprodejní kontrole. Skrz na skrz jej zkontrolujeme tak, aby případného zájemce nemohlo nic překvapit a případně vypíšeme vady, které musíte uvést na kupní smlouvě.