hjblogo.png, 1,3MB


Specialista na vozy BMW E46, E60 a E90

E46.png, 84kB

Servis vozidel

V této sekci naleznete stručné informace o péči, kterou můžeme po servisní stránce poskytnout Vašemu BMW E46.

Diagnostika

Disponujeme diagnostikou určenou pro automobily a motocykly BMW od roku výroby 1989. Dokážeme číst a mazat chybové kódy, číst provozní data, kódovat všechny jednotky ve vozidle, kódovat komfortní funkce, pečlivě prozkoušet všechny akční členy, ...

Čištění interiéru

Profesionálně vyčistíme Váš interiér tak, abyste měli pocit při nasednutí do svého vozidla, jakobyste se posadili do zbrusu nového vozidla ještě s tou nádhernou vůni auta právě vypuštěného z výrobní linky. Vyčistíme interiér mokrou i suchou cestou, umyjeme a naleštíme vozidlo, umíme i opravit drobné škrábance, obnovit plasty. Vyčistíme fleky, dokážeme zajistit přešití sedaček, volantu, ...

CHCI VYČISTIT AUTO

Plnění klimatizací

Klimatizace je dnes již automatická součást všech novějších vozidel. Ale i BMW E46 ní disponuje a tento systém vyžaduje péči. Ať už jen běžné plnění chladícím plynem, tak servis všech jejich součástí.

Navštivte nás

Oprava a pravidelný servis

Ať už se jedná jen o běžnou výměnu provozních kapalin, filtrů, nebo o generální opravu motoru. Máte jakýkoli problém s autem, slyšíte podezřelé zvuky, něco Vám nejde.. Zavolejte nám, poradíme Vám po telefonu a dostaneme-li se k nutnosti navštívit náš servis, vše s Vámi pečlivě skonzultujeme a nabídneme všechny možná řešení.

Předprodejní servis, STK

Chystáte-li se prodat svého mazlíka či s ním projít STK, určitě chcete ať je nový majitel/technik STK spokojený. A nejlépe uděláte, dáte-li nám vozidlo k tzv. předprodejnímu servisu a předprodejní kontrole. Skrz na skrz jej zkontrolujeme tak, aby případného zájemce nemohlo nic překvapit a případně vypíšeme vady, které musíte uvést na kupní smlouvě.

NOVINKY

- MOBILNÍ DIAGNOSTIKA - s mobilní dílnou přijedeme, poradíme, pomůžeme a to kdekoliv, kdykoliv a jako vždy, naprosto profesionálně. Stačí zavolat. Jezdíme po celé České i Slovenské republice.

- KUP BMW s HJB BAWOR - máte zálusk na modro-bílou vrtulku ve Vaší garáži? Nechte to na profesionálech, na nás. Pomůžeme Vám vybrat vhodný typ a motorizaci, vhodný vůz určený k prodeji. Pojedeme pro něj s vámi, odborně jej zkontrolujeme, projedeme naší BMW diagnostikou, prozkoumáme po mechanické stránce, zhodnotíme stav ku prodejní ceně - pomůžeme zakoupit, vypsat papíry, přihlásit, ...


STARŠÍ PŘIDANÉ NOVINKY

- Dokážeme zprostředkovat výrobu nového klíče za výhodnou cenu, vč. dálkového ovládání a nastavení ve vozidle (do pár hodin komplet)
- !! Nově děláme také na jedničkových, trojkových a pětkových řadách (E90, E87, E60, ...) !!
- Dokážeme přehodit Váš obyčejný volant na multi-funkční
- Dokážeme zajistit geometrii Vašeho vozidla
- Máme na dílně hromadu věcí s tématikou ///M, E46, BMW.

Navštivte nás